Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Jarków

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Duszniki-Zdrój

Zieleniec,Duszniki-Zdrój(Jarków + 9 km)

8 500 000 zł2 800 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Dochodowy hotel w Zieleńcu na sprzedaż! Zieleniec, największy w Sudetach i jeden z największych i najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce (II miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pogodna

Słone,Kudowa-Zdrój(Jarków + 5 km)

479 000 zł159 m² 3 012,58 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Pogodna Powierzchnia: 159 m.kw. Liczba pokoi: 5 Piętro: -1 z 3 Media: prąd, woda, ogrzewanie elektryczne, ciepła woda miejska Czynsz: ok. 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój(Jarków + 18 km)

400 000 zł95 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Tylko U nas - klucze W biurze! Polanica centrum dom z potencjałem Polanica Zdrój - Centrum. Dom do remontu o pow. całkowitej 95m2. Budynek piętrowy z lat 60-tych, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój(Jarków + 9 km)

699 000 zł62 m² 11 274,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament do sprzedaży W pięknym zdrojowym mieście duszniki- zdrój w pięknej lokalizacji w zdroju o powierzchni 62m2.Apartament w pełni rozkładowy 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lasówka

Lasówka(Jarków + 18 km)

999 000 zł400 m² 2 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Okolice zieleńca. Stylowy dom na sprzedaż o pow. ok. 400m2 położony na działce o pow. 1400 m kw. Nieruchomość składa z 7 pokoi, 6 łazienek, kuchni. Ogrzewanie: węglowe +.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Główna

Słone,Kudowa-Zdrój(Jarków + 5 km)

4 150 000 zł13 898 m² 298,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż działkę, oznaczoną numerem 3 o powierzchni 13.898 m (1,3898 ha), położoną bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Słone,Kudowa-Zdrój(Jarków + 5 km)

790 000 zł64 m² 12 343,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament z duszą Kudowa-Zdrój Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiskowego miasta Kudowa-Zdrój miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Graniczna,Duszniki-Zdrój(Jarków + 9 km)

387 000 zł51,01 m² 7 586,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie ul Zdrojowa Duszniki-Zdrój z małym ogródkiem Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w przy ul. Zdrojowej nr 4 w Dusznikach-Zdroju. Dawne sanatorium Dr. Schoena.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakopiańska

Polanica-Zdrój(Jarków + 18 km)

490 000 zł50,11 m² 9 778,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Zakopiańskiej w Polanicy Zdrój zaledwie 400 metrów od centrum uzdrowiskowego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jarków

Jarków,dolnośląskie

679 000 zł85 m² 7 950,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni ok. 86 mkw. znajdującego się na 3 i 4 piętrze IV piętrowego wielorodzinnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jarków

Jarków,dolnośląskie

299 000 zł59 m² 5 076,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Widne, ciche i przestronne M2 (59m2) - piętro I/III w bloku z 2005 roku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z: salonu (20,3m2) na balkon (5m2) prowadzą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij